Produkt dnia
Końcówki z filtrem 10µl sterylne, wolne od DNaz, RNaz
Końcówki z filtrem 10µl sterylne, wolne od DNaz, RNaz
199,00 zł 184,26 zł
zestaw
Nucleic Acid Extraction Kit (32t/box)
Nucleic Acid Extraction Kit (32t/box)
400,00 zł 325,20 zł
szt.
Końcówki z filtrem 100 ul sterylne, wolne od DNaz, RNaz
Końcówki z filtrem 100 ul sterylne, wolne od DNaz, RNaz
210,00 zł 194,44 zł
zestaw
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

MISJA ORAZ NADRZĘDNE CELE

Naszym celem jest oferować produkty najlepszej jakości, z dbałością o obsługę sprzedażową, serwisową oraz edukacyjno-szkoleniową. 

Dążymy do tego aby być liderem na rynku diagnostyki. 

Naszą największą misją jest być doskonałym wsparciem dla lekarzy oraz diagnostów w podejmowaniu decyzji, które są decydujące dla zdrowia pacjenta oraz życia człowieka.

Działając zgodnie z naszymi największymi wartościami, którymi są poza jakością, partnerskie relacje obfite w zaufanie, realizujemy naszą politykę sprzedażową w Polsce oraz poprzez dystrybutorów w kilku Państwach Europy.

WALKA Z EPIDEMIĄ

Pragniemy być skutecznym wsparciem w walce przeciwko  SARS-CoV-2. 

Dostarczamy zestawy diagnostyczne niezbędne w walce z epidemią koronawirusa. Nasza oferta bogata jest w zestawy, maszyny, urządzenia laboratoryjne. Ponadto, szybkie testy diagnostyczne wykrywające przeciwciała w klasie IgG/IgM przeciwko SARS-CoV-2 są na stałe w naszej ofercie. Jesteśmy dumni, że Nasza oferta może być przydatna w powszechnym użyciu w prywatnych jak również publicznych jednostkach zdrowia, korporacjach, zakładach przemysłowych oraz ratownictwa medycznego. Podejmiemy się kompleksowego wyposażania laboratoriów molekularnych do walki z SARS-CoV-2 w każdy produkt jaki będzie Państwu niezbędny. Jesteśmy profesjonalistami – dostarczymy każdy produkt, który będzie dla Pańtwa niezbędny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl