Producenci

Systemy pobierania i stabilizacji próbek kału.
Ekstrakcja DNA mikroorganizmów i gospodarza.
Narzędzia do badań mikrobiomu środowiskowego.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Mikrobiom środowiskowy
Analiza mikroflory glebowej staje się coraz ważniejsza w monitoringu rolniczym. Zestaw Invisorb Spin Soil DNA Kit wykorzystuje technologię kolumienek wirówkowych (z opcjonalnym użyciem kulek cyrkonowych) do izolacji i oczyszczania DNA drobnoustrojów z próbek gleby. Podobne materiały wyjściowe, takie jak zdegradowany materiał roślinny lub gleba piaszczysta, mogą być również użyte do ekstrakcji.

Mikrobiom jelitowy
Oferujemy kompletne rozwiązania do niezawodnego i zweryfikowanego zarządzania próbkami mikrobiomu jelitowego, od pobierania i stabilizacji próbek po niezawodną ekstrakcję DNA. Utrzymanie integralności pobranych próbek jest dużym wyzwaniem. Nasze systemy zbierania i ekstrakcji gwarantują doskonałą wydajność w dalszych zastosowaniach np. NGS.

  • Bezwysiłkowe i nieinwazyjne pobieranie w przyjaznych dla użytkownika probówkach do pobierania stolca.
  • Stabilizacja DNA przez 3 miesiące w RT i zachowanie miana mikroorganizmów.
  • Nadaje się do zastosowań NGS, badań różnorodności mikrobiomu i mikroflory oraz wykrywania bakterii.

Pobór próbek

Probówka do pobierania kału jest przeznaczona do pobierania i stabilizacji próbek kału za pomocą płynnego buforu stabilizującego. Stabilizator DNA wpływa na inaktywację DNaz, zapobiega degradacji DNA, zachowuje miano mikroorganizmów i prelizuje bakterie. Wymiary tuby to (LxØ): 77 mm (z pokrywką)/76 mm (bez pokrywki) x 20 mm. Probówki do pobierania stolca są gotowe do użycia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl